MKS3

Wygrana trampkarzy, klęska żaków:

W kratkę grali we wczoraj rozegranych meczach najmłodsi piłkarze MKS-u. Trampkarze wygrali w Kobiórze, natomiast żacy doznali klęski z MOSM Tychy.

Drużyna Jacka Mikolasza zwyciężyła w Kobiórze 4:1 po dwóch golach Sieradzkiego i Adamusa. Natomiast, żaczki przegrały z rówieśnikami z Tychów 2:13.

  • Jacekb

    jak można napisać „klęska żaków” ? Te dzieci dopiero co raczkują jeśli chodzi o piłkę a tu się wymaga wyników już od najmłodszych lat ?! W ich wieku to piłka ma sie równać zabawie i czerpaniu przyjemności z gry .

  • underek

    dziękuję za uwagi, wydaje mi się jednak że nie raz – zwłaszcza w podsumowaniach rundy czy sezonu – podkreślałem że wyniki żaków najważniejsze nie są. Tytuł obrazuje więc tylko rezultat, ale nie uważam by sugerował że patrzymy tylko na wyniki. Znając tylko suchy wynik i nie mając jakichkolwiek innych informacji o meczu, co można napisać?

  • underek

    Proszę wyprać te brudy we własnym gronie, a nie rzucać nazwiskami i mi się tu obrażać wzajemnie.