Zaki_Iskra-Ledziny

Porażka, remis i zwycięstwo w meczach młodzieży:

Dziś swoje mecze rozegrały zespoły żaków (w Pszczynie), trampkarzy starszych i juniorów (oba w Bieruniu Nowym). Oto komplet wyników.

Żaczki przegrały w Pszczynie z Iskrą 3:7. Najmłodsi piłkarze MKS-u przegrywali już 0:2, ale dzięki ambitnej grze i golom Łukasza Musioła (16 i 25 minuta) oraz Adama Kasperczyka (26 minuta) wyszli na prowadzenie 3:2. Później do końca meczu trafiali już tylko gospodarze i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Trampkarze starsi zremisowali w Bieruniu Nowym z Piastem 1:1 (gol Hachuły).

Skład zespołu Mirosława Wowro:

MKS: Żmiejwski, Hachuła, Mróz, Mielec, Młocek, Kula, Skrobol, Buniewicz, Czypionka, Zaremba, M.Nagi.

W innych meczach ligi trampkarzy starszych:

UKS Suszec – Iskra 2:2, Czapla – Goczałkowice 0:0 , Sokół – Nadwiślan 0:0 .

Co jednak nie udało się trampkarzom, to osiągnęli juniorzy, którzy odnieśli szóste z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach, pokonując Piasta 4:2. Było to niezwykle dramatyczne spotkanie, bowiem do 90 minuty na tablicy wyników widniał rezultat 2:2. Pierwsze dwa gole dla drużyny Mariusza Gajewskiego zdobywali Nikodem Nagi, Grzegorz Cuber. W 91 minucie niefortunną interwencją popisał się bramkarz Piasta, który sam sobie wrzucił piłkę do bramki, a w 93 minucie Kaczmarek wykorzystał jedenastkę i ustalił wynik meczu.

W pozostałych meczach TLJ:

Sokół Wola – JUW-e 4:0, Nadwiślan – Pniówek 2:1, Krupiński – Iskra 3:1 , Studzionka – Bojszowy 2 :6 .