mksiskra-juniorzy007

Porażka juniorów:

W przedostatniej kolejce TLJ MKS  grał dziś w Bojszowach z GTS-em. Niestety, zespół Kazimierza Rozmysłowskiego musiał uznać wyższość rywali.

Bojszowianie zwyciężyli 3:1(1:1), a jedyny gol Grzegorza Cubra (wyrównujący stan meczu na 1:1), to okazało się  za mało, by można było myślec o jakichkolwiek punktach w tym pojedynku.

W pozostałych meczach:

Ogrodnik – Piast 4:2, Pniówek – Iskra 1:1 , Wisła Wielka – Krupiński 2:2 , JUWe – Sokół 1:2 .

 • Hh

  Dla Bojszów Urbańczyk, Tomala i Sklorz. Ogólnie w pierwszej połowie byliście lepsi ale nie potrafiliście wykorzystać chyba z 10 setek, my w drugiej za to podobnie z tym że udało się dwie bramki strzelić, doprowadzając do furii Panią która was dopingowała:)

 • Dafcio94

  co nie zmienia faktu że były dwa spalone 🙂
  nie no. ale co tam 🙂

 • underek

  gdzieś wyczytałem info że mecz juniorów GTSu i Iskry będzie rozegrany w środę? To by oznaczał że błędnie dopisaliśmy już 3 punkty Iskrze, czy ktoś z Bojszów może to potwierdzić? w razie czego proszę też o wynik:)

 • gosc

  Tak, mecz GTS-u z Iskrą został przełożony na środę ;]

 • underek

  jaki wynik Iskra – Bojszowy?