MKS

Wywiad z prezesem Robertem Żmijewskim:

Przedstawiam przedruk wywiadu z nowym Prezesem Klubu – Robertem Żmijewskim. Rozmowa ukazała się w marcowym numerze Nowych Lędzin Teraz Dariusza Dyrdy.

Tekst powiększy się po kliknięciu na zdjęcie:)

 • xxx

  Krótko i na temat jeśli chodzi o sponsorów to bierzcie przykład z Unii Kosztowy, tam chodzą po lokalnych firmach i organizują kasę, to lepsze niż ciągłe skamlanie na kopalnie

 • JAca

  Krótko i na temat będzie tak : Dopóki nie zmieni się stała grupa tzw „GTW” czyli grupa trzymająca władze dopóty w klubie nie zmieni się nic. Pan prezes Ż oraz U są osobami które działają z przyzwyczajenia . W klubie panuje atmosfera bylejakości . Dziwie się zawodnikom że chcą brać a takim czymś udział . Trenujecie na boiskach dla mnie tragicznych, mowa o głównym i o Asnykowskim które jest jakimś paranormalnym nieporozumieniem.A co na to prezesura ? Że będzie lepiej 🙂 Jeśli przeczyta to któryś z prezesów to proszę sobie odpowiedzieć na pytanie : Co zrobiłem aby w lędzinskiej piłce było lepiej … Co robię ponad-stan swoich obowiązków aby poprawić sytuacje w klubie(głównie chodzi o awans drużyny seniorskiej) i po 3 … Zastanówcie się PO CO TU JESTEŚCIE !

 • Dawid

  Jak dla mnie kpina z tego „prezesa”! Co to za prezes, który dba o swój tyłek? Co to za prezes, który nie wzmacnia składu? Co do za prezes, który o awans będzie walczył juniorami? W końcu co to za prezes, który gdzieś ma warunki w których przychodzi grać i trenować jego zawodnikom…wstyd i hańba!!!

 • kibic5541u

  Dokładnie, jest nas więcej! ale co my możemy? żeby w końcu MKS był dumą miasta i liczne grupy przychodziły na mecze? A na fotelu prezesa zasiadł odpowiedni człowiek?