czarni

MKS – Czarni Piasek, sobota g. 11.00!

Już w sobotę w meczu 5 kolejki klasy okręgowej MKS Lędziny zmierzy się z Czarnymi Piasek. Mecz – na wniosek gości – rozpocznie się jednak już wcześniej, bowiem o godzinie 11.00, a nie o 17.00 jak to bywa tradycyjnie.

Przepraszam za niedogodności i błędne podanie godziny w terminarzach, o zmianie dowiedziałem się dopiero w dniu dzisiejszym. Zapraszamy na spotkanie z zespołem Albina Wiry, zespołem który – podobnie jak MKS – początku rozgrywek nie może uznać za udany. Porażka w Suszcu 1:3, remisy z GKS II, Bełkiem i zwłaszcza ostatni ze Zniczem, to wyniki poniżej możliwości tej drużyny. MKS po dwóch porażkach zgromadził 4 punkty w kolejnych dwóch występach nie tracąc gola, lecz o ile z gry defensywnej można być zadowolonym, to martwią tylko dwa zdobyte gole. Być może przełamanie nastąpi już jutro? Nie liczę może na efektowne 6:1 ,jak to było w ostatnim meczu minionego sezonu, ale warto się w końcu wstrzelić. Mamy zawodników, którzy są w stanie to uczynić. Zapraszamy na godzinę jedenastą.

 • sitmen

  a co z meczem juniorki ?
  został przełożony na niedziele ?

 • underek

  jak się dowiem co i jak i gdzie napiszę na stronie.

 • jan

  no i 5:1 !