Zwycięstwo na koniec sezonu:

W ostatnim spotkaniu sezonu 2007/2008 MKS Lędziny pokonał Orła Mokre 4:1. Było to trzecie zwycięstwo z rzędu naszego zespołu, a taka passa MKS-owi nie zdarzyła się od paru lat. Jako że nie było mnie na meczu relacja tym razem będzie nieco inna, a przygotował ją mój dzielny brat za co mu bardzo dziękuję:)

I połowa:

6 minuta- Gardawski strzela zaa pola karnego w lewy róg bramki i prowadzimy 1-0, udany początek meczu !

7 minuta- strzał Bomby z 15 metrow ale w sam środek bramki, pewnie broni torman

9 minuta- groźnie pod bramką MKSu, zamieszanie po rzucie rożnym w polu karnym, strzał na bramkę ale obok bramki

10 minuta- zdecydowane wejście Bomby i żółta kartka

15 minuta- znowu uderza Bomba, tym razem z 20 metrów z prawy róg bramki ale minimalnie niecelny

16 minuta- dośrodkowanie Bednarka w pole karne gości, piłka trafia do Żółwika, ten ją przyjmuje, mija obrońcę ładnym zwodem, ale strzał z 5 metów broni bramkarza Orła

30 minuta- Firlej sam na sam, ale przegrywa pojedynek z bramkarzem z Mokrego

40 minuta- jeden z nielicznych strzałów na bramkę MKSu, ale pewnie broni Mokry uderzenie z 25 metrów

II połowa:

46 minuta- piękny strzał Samka ląduje na spojeniu

51 minuta- szarża Bednarka prawą stroną zakończona niecelnym strzałem w lewy róg bramki

56 minuta- zejście Żółwika na środek boiska na 20 metr, zakończony strzałem po ziemi ale nie w światło bramki

60 minuta- jedenastka dla MKSu, do piłki podchodzi Matysek i pewnie strzela w lewy róg bramki 2-0

62 minuta- Samek sam na sam z bramkarzem gości, ale piłka mija cel

64 minuta- rzut wolny dla Orła z 20 metrów i piękna bramka w same okienko, Mokry bez szans 2-1

70 minuta- Samek powalony w polu karnym gości i ponownie rzut karny, i ponownie Matysek wykorzystuje jedenastkę 3-1

80 minuta- rzut wolny dla Mokrego z miejsca którego MKS stracił bramkę, ale tym razem wysoko ponad bramką

88 minuta- kolejny wolny z tego samego miejsca dla gości, ratuje nas poprzeczka

89 minuta- Matysek przejmuje piłkę na środku boiska, wychodzi sam na sam pędzi na bramkę Orła i umieszcza piłkę w siatce 4-1