U góry od lewej: Sławomir Roszak (kierownik), Patryk Piekut, Wojciech Długajczyk, Kamil Sowik, Artur Sala, Grzegorz Kostrzewa, Łukasz Cięciara, Mateusz Kalicki, Arkadiusz Smolorz, Krzysztof Salamon, Paweł Kostrzewa, Piotr Bomba (trener)
U dołu od lewej: Rafał Papacz, Łukasz Gąsior, Grzegorz Cuber, Krystian Ziółkowski, Tomasz Kaczmarek, Marcin Majer, Adam Frukacz
Juniorzy kadra sezon 2008/2009:
Imię i Nazwisko | Data ur. | Pozycja |
---|---|---|
Michał Śliz | 26.04.92r. | B |
Łukasz Gąsior | 28.07.92r. | B |
Kamil Kucharczyk | 28.08.92r. | B |
Tomasz Kaczmarek | 93r. | O |
Artur Sala | 04.07.90r. | O |
Mateusz Makosz | 13.11.93r. | O |
Grzegorz Kostrzewa | 01.12.91r. | O |
Łukasz Cięciara | 06.05.91r. | O |
Adam Drozdek | 10.07.91r. | O |
Arkadiusz Smolorz | 03.02.92r. | O |
Grzegorz Michalski | 23.01.92r. | O |
Rafał Papacz | 12.09.94r. | O/P |
Krzysztof Salamon | 30.12.90r. | P |
Patryk Piekut | 16.04.93r. | P |
Mateusz Śliwa | 22.09.90r. | P |
Wojciech Długajczyk | 24.03.91r. | P |
Kamil Sowik | 01.07.90r. | P |
Krystian Ziółkowski | 05.01.93r. | P |
Paweł Kostrzewa | 29.05.90r. | P |
Marcin Majer | 11.07.92r. | N |
Adam Frukacz | 06.10.92r. | N |
Bartosz Papacz | 19.08.91r. | N |
Grzegorz Cuber | 20.01.93r. | N |
Paweł Napieraj | 11.01.90r. | N |
Mateusz Kalicki | 24.08.92r. | N |
Trener: Piotr Bomba | ||
Kierownik: Sławomir Roszak |
Juniorzy Sezon 2008/2009 - terminarz i wyniki:
Dom | Wyjazd | Wynik | Data | Godzina |
---|---|---|---|---|
MKS | Bojszowy | 3-3 (Majer 2, Salamon) | 30.08. | 11.00 |
Gardawice | MKS | 1-7 (Majer 2, Napieraj 2, Sala, Frukacz, Kaczmarek) | 06.09. | 11.00 |
MKS | Wisła Wielka | 3-1 (G.Kostrzewa, Napieraj, Frukacz) | 13.09. | 11.00 |
MKS | Krupiński | 6-0 (Majer 2, Ziółkowski 2, Frukacz, Sowik) | 20.09. | 11.00 |
Pniówek | MKS | 1-2 (Napieraj, Michalski) | 27.09. | 11.00 |
MKS | Sokół Wola | 2-3 (Napieraj, sam.) | 04.10. | 11.00 |
Mikołów | MKS | 2-3 (Majer 2, Frukacz) | 11.10. | 11.00 |
MKS | Łąka | 2-2 (Frukacz, Salamon) | 18.10. | 11.00 |
Jaroszowice | MKS | 1-6 (Napieraj 2, Salamon, G.Kostrzewa, Kaczmarek, sam.) | 25.10. | 11.00 |
MKS | Piasek | 3-0 walkower | 04.04. | 11.00 |
Iskra | MKS | 0-4 (Frukacz,Salamon,Napieraj,M.Roszak) | 15.04. | 17.00 |
Bojszowy | MKS | 2-1 (Salamon) | 18.04. | 11.00 |
MKS | Gardawice | 4-1 (Majer 2, Cuber, B.Papacz) | 25.04. | 11.00 |
Wisła Wielka | MKS | 1-2 (Drozdek, Frukacz) | 03.05. | 11.00 |
Krupiński | MKS | 0-2 (R.Papacz, G.Kostrzewa) | 12.05. | 18.00 |
MKS | Pniówek | 6-0 (Majer 2, Ziółkowski, R.Papacz, B.Papacz, Kalicki) | 16.05. | 11.00 |
Sokół | MKS | 1-1 (G.Kostrzewa) | 24.05. | 11.00. |
MKS | Mikołów | 8-0 (G.Kostrzewa 3, Majer, B.Papacz - po 2, Cięciara 1) | 30.05. | 11.00 |
Łąka | MKS | 1-2 (G.Kostrzewa, B.Papacz) | 07.06. | 11.00 |
MKS | Jaroszowice | 2-1 (Frukacz, Majer) | 11.06. | 14.30 |
Piasek | MKS | 0-3 w.o. | 14.06. | 11.00 |
MKS | Iskra | 4-0 (B.Papacz 2, Michalski, G.Kostrzewa) | 20.06. | 11.00. |
Końcowa tabela tyskiej ligi juniorów 2008/2009:
Pozycja | Drużyna | Mecze | Pkt. | Bramki |
---|---|---|---|---|
1 | Sokół Wola | 22 | 60 | 77-20 |
2 | MKS Lędziny | 22 | 54 | 76-21 |
3 | Krupiński Suszec | 22 | 38 | 71-36 |
4 | GTS Bojszowy | 22 | 38 | 60-43 |
5 | LKS Łąka | 22 | 36 | 51-51 |
6 | Iskra Pszczyna | 22 | 31 | 54-58 |
7 | JUVE Jaroszowice | 22 | 30 | 44-47 |
8 | AKS Mikołów | 22 | 23 | 51-66 |
9 | Pniówek Pawłowice | 22 | 23 | 38-68 |
10 | Wisła Wielka | 22 | 21 | 34-67 |
11 | Gardawice | 22 | 17 | 35-64 |
12 | Czarni Piasek | 22 | 5 | 14-64 |
Strzelcy juniorów:
15 – Majer
9 – G.Kostrzewa
8 – Frukacz, Napieraj
7 – B.Papacz
5 – Salamon
3 – Ziółkowski
2 – R.Papacz, Michalski, Kaczmarek, sam.
1 – Sala, Sowik, M.Roszak, G.Cuber, Drozdek, Kalicki, Cięciara
+ 6 walkower