09/10
U góry od lewej: Wojtek Szumilas, trener Wiesław Szwarocki, Paweł Majer, Nikodem Nagi, Arkadiusz Łyszcz, Krystian Czarnynoga, Szymon Krzemień, Grzegorz Białorucki, Patryk Glaba, Marcin Kowalski, Adam Grzyb.
U dołu od lewej: Tomasz Umiński, Rafał Mróz, Damian Tomalik, Wojciech Uszok, Tomasz Szprengiel, Adrian Czudaj, Adrian Urbańczyk, Łukasz Szymura.
Trampkarze starsi kadra sezon 2009/2010:
Imię i Nazwisko | Data ur. |
---|---|
Damian Tomalik | |
Wojciech Uszok | |
Marcin Kowalski | |
Tomasz Umiński | |
Rafał Mróz | |
Tomasz Szprengiel | |
Adrian Czudaj | |
Adrian Urbańczyk | |
Adam Grzyb | |
Paweł Majer | |
Arkadiusz Łyszcz | |
Krystian Czarnynoga | |
Szymon Krzemień | |
Grzegorz Białorucki | |
Patryk Glaba | |
Łukasz Szymura | |
Wojciech Szumilas | |
Trener | Wiesław Szwarocki |
Trampkarze starsi - terminarz i wyniki - sezon 2009/2010
Dom | Wyjazd | Wynik | Data | Godzina |
---|---|---|---|---|
Sokół Orzesze | MKS | 3:2 (Szumilas, Białorucki) | 04.09. | 17.00 |
MKS | Gardawice | 3:2 (Szymura, Szumilas, Nagi) | 11.09. | 17.00 |
Leśnik | MKS | 6:1 (Szymura) | 18.09. | 16.00 |
MKS | Czapla | 1:1 (Szumilas) | 25.09. | 16.00 |
Łaziska | MKS | 7:1 (Szumilas) | 02.10. | 16.00 |
Goczałkowice | MKS | 2:10 (Szumilas 4, Nagi 2, Szymura, Czudaj, Krzemień, Łyszcz) | 11.10. | 9.00 |
MOSM | MKS | 0:9 (Szumilas 4, Umiński 3, Łyszcz, Kozłowski) | 24.10 | 9.00 |
MKS | Studzionka | 3:0 (Szumilas 2, Nagi) | 31.10. | 13.00 |
MKS | Pniówek | 2:1 (Umiński, Szumilas) | 07.11 | 9.00 |
MKS | Sokół | 2:2 (Szumilas, Umiński) | 09.04 | 18.00 |
MKS | Leśnik | 1:5 (Pawlik) | 23.04 | 18.00 |
Czapla | MKS | 2:2 (Szumilas 2) | 01.05 | 11.00 |
MKS | Łaziska | 2:4 (Szumilas, Białorucki) | 07.05 | 18.00 |
MKS | Goczałkowice | 5:0 (Szumilas 3, Czudaj, Białorucki) | 14.05 | 18.00 |
MKS | MOSM | 3:0 walkower | 28.05 | 18.00 |
Pniówek | MKS | 2:1 (Szumilas) | 01.06 | 18.00 |
Gardawice | MKS | 3:0 w.o. | 12.06. | 9.00 |
Studzionka | MKS | 1:12 (Umiński 7, Szumilas 4, Białorucki) | 15.06 | 18.00 |
Tabela tyskiej ligi trampkarzy starszych 2009/2010:
Pozycja | Drużyna | Mecze | Pkt. | Bramki |
---|---|---|---|---|
1 | Polonia Łaziska | 18 | 52 | 92-11 |
2 | Leśnik Kobiór | 18 | 40 | 117-20 |
3 | Czapla Kryry | 18 | 36 | 60-26 |
4 | Pniówek Pawłowice | 18 | 31 | 52-31 |
5 | LKS Gardawice | 18 | 31 | 63-32 |
6 | MKS Lędziny | 18 | 27 | 60-41 |
7 | Sokół Orzesze | 18 | 23 | 44-34 |
8 | LKS Goczałkowice | 18 | 12 | 30-97 |
9 | LKS Studzionka | 18 | 6 | 13-145 |
10 | MOSM Tychy | 18 | 4 | 12-106 |
Od lewej z góry Grzegorz Białorucki, Szymon Krzemień, Nikodem Nagi, Adrian Czudaj, Damian Tomalik, Rafał Mróz, Adam Grzyb, Tomasz Umiński, Wojtek Szumilas, od lewej z dołu : Bartek Kozłowski, Tomasz Szprengiel, Łukasz Szymura, trener Wiesław Szwarocki, Adrian Urbańczyk, Paweł Majer i Patryk Glaba
Wiosna 2010:)