Trampkarze starsi - terminarz i wyniki - sezon 2008/2009
Dom | Wyjazd | Wynik | Data | Godzina |
---|---|---|---|---|
MKS | Krupiński | 2:0 (Ingram, Cuber) | 05.09. | 17.00 |
MKS | Czarni Piasek | 7:0 (Janik 3, R.Papacz 4) | 12.09. | 17.00 |
MOSM | MKS | 0:5 (Nagi, Cuber, Ingram, Janik, Papacz) | 19.09. | 16.00 |
MKS | Łaziska I | 7:1 (R.Papacz 2, Cuber 2, Szafrański, Janik, Ingram) | 26.09. | 16.00 |
Grobla Ćwiklice | MKS | 2:11 (R.Papacz 5,Janik 4,Szafrański,Nagi) | 04.10. | 9.00 |
MKS | Sokół Orzesze | 0:2 | 10.10. | 15.00 |
Studzionka | MKS | 0:2 (Fąfara, Janik) | 18.10. | 12.00 |
MKS | Goczałkowice | 7:1 (Janik 2, R.Papacz, Ingram, Nagi, Maniura, Simonicz) | 24.10 | 14.00 |
MKS | Kobiór | 14:0 (Cuber 4, 3 Janik, 3 Karkoszka, 3 Ingram, 1 R.Papacz) | 03.04. | 17.00 |
Czapla Kryry | MKS | 0:4 (Karkoszka 2,Janik,Ingram) | 07.04. | 17.00 |
Czarni | MKS | 0:5 (Cuber 2,Janik,Karkoszka,R.Papacz) | 17.04. | 18.00 |
MKS | MOSM | 3:1(Cuber 2, Żaba) | 24.04. | 18.00 |
Łaziska I | MKS | 0:3 (Cuber, R.Papacz, Janik) | 01.05. | 18.00 |
MKS | Grobla | 10:1 (Janik 3, Cuber 2, Ingram 2, Fąfara, Długajczyk, Żaba) | 08.05. | 18.00 |
Krupiński | MKS | 2:5 (Janik 2, Fąfara, Karkoszka, Cuber) | 12.05. | 18.00 |
Sokół | MKS | 0:1 (Janik) | 15.05. | 18.00 |
Goczałkowice | MKS | 2:7 (Cuber 3, Ingram 2, Żaba, Janik) | 31.05. | 9.00 |
MKS | Studzionka | 2:2 (Ingram, Cuber) | 02.06. | 18.00 |
MKS | BTS Rekord B.B | 2:1 (Cuber, Ingram) | 11.06. | 18.00 |
Kobiór | MKS | 0:8 (Nagi 2, Ingram 2, Janik, Fąfara, Cuber, Karkoszka) | 12.06. | 18.00 |
MKS | Raków | 1:5 (Karkoszka) | 15.06. | 17.00 |
MKS | Czapla | 6:3 (Janik 2, Ingram 2, R.Papacz, Kowalski) | 19.06. | 18.00 |
Trampkarze starsi - kadra sezon 2008/2009:
Imię i Nazwisko | Data ur. | Pozycja |
---|---|---|
Dawid Sitarz | 1994r. | B |
Artur Pieczka | 1994r. | B/P |
Marcin Kowalski | 1995r. | O |
Adrian Czudaj | 1995r. | O |
Tomasz Lis | 1994r. | O |
Maciej Jałowy | 1994r. | O |
Mateusz Długajczyk | 1994r. | O |
Tomasz Fąfara | 1994r. | O |
Rafał Maniura | 1994r. | O |
Dawid Pypłacz | 1995r. | P |
Zbigniew Janik | 1994r. | P |
Nikodem Nagi | 1995r. | P |
Rafał Papacz | 1994r. | O/P |
Kamil Ingram | 1994r. | P |
Krzysztof Simonicz | 1994r. | N |
Damian Karkoszka | 1995r. | P/N |
Mateusz Żaba | 1994r. | N |
Szymon Szafrański | 1994r. | N |
Witek Cuber | 1994r. | N |
Trener: | Tomasz Chwistek |
Tabela tyskiej ligi trampkarzy starszych 2008/2009:
Pozycja | Drużyna | Mecze | Pkt. | Bramki |
---|---|---|---|---|
1 | MKS Lędziny | 20 | 55 | 109-17 |
2 | Krupiński Suszec | 20 | 40 | 65-37 |
3 | LKS Studzionka | 20 | 39 | 50-31 |
4 | Sokół Orzesze | 20 | 35 | 46-39 |
5 | MOSM Tychy | 20 | 28 | 49-51 |
6 | Polonia Łaziska | 20 | 27 | 49-47 |
7 | Leśnik Kobiór | 20 | 22 | 54-88 |
8 | Czapla Kryry | 20 | 22 | 57-59 |
9 | Czarni Piasek | 20 | 17 | 29-56 |
10 | LKS Goczałkowice | 20 | 16 | 37-66 |
11 | Grobla Ćwiklice | 20 | 15 | 45-99 |
U góry od lewej:
Zbyszek Janik, Marcin Kowalski, Maciej Jałowy, Rafał Maniura, Nikodem Nagi, Dominik Maniura (kierownik), Tomasz Chwistek (trener)
U dołu od lewej:
Damian Karkoszka, Artur Pieczka, Tomasz Fąfara, Dawid Sitarz, Mateusz Długajczyk, Rafał Papacz, Kamil Ingram, Mateusz Żaba, Witek Cuber, Tomasz Lis, Adrian Czudaj