Trampkarze młodsi kadra sezon 2012/2013:
Imię i Nazwisko | Data urodzenia |
---|---|
Dawid Apajewski | 29.12.01r. |
Adam Kasperczyk | 05.05.01r. |
Szymon Siwek | 01.02.01r. |
Karol Białoń | 25.05.00r. |
Dawid Niemczok | 04.02.00r. |
Kamil Opitek | 00r. |
Rafał Loska | 26.02.00r. |
Kacper Klimza | 15.08.00r. |
Wojciech Michalak | 07.10.01r. |
Hubert Karkoszka | 00r. |
Jakub Buchała | 12.09.00r. |
Piotr Skupnik | 22.01.00r. |
Wiktor Piórek | 27.08.00r. |
Mateusz Barnaś | 18.04.00r. |
Marcin Morgol | 27.08.00r. |
Wojciech Ścierski | 01.07.00r. |
Łukasz Musioł | 25.12.01r. |
Przemysław Okoń | 00r. |
Rafał Sieradzki | 14.11.99r. |
Kierownik: Adam Apajewski | |
Trener: Wiesław Szwarocki |
Trampkarze młodsi (TM2) - terminarz i wyniki - sezon 2012/2013
Dom | Wyjazd | Wynik | Data | Godzina |
---|---|---|---|---|
Jesień 2012 | Gr. II: | |||
Chrzciciel Tychy | MKS | 15:0 | 06.09.12r. | 17.00 |
GOSiR Chełm | MKS | 1:15 (Białoń 5, Kasperczyk 3, Siwek 3, Michalak 2, Buchała, Sieradzki) | 13.09. | 17.00 |
MKS | Ogrodnik | 9:6 (Białoń 6, Sieradzki 2, Siwek) | 25.09. | 16.30 |
MOSM Tychy | MKS | 6:2 (Siwek, Białoń) | 27.09. | 16.00 |
MKS | JUWe | 20:2 (Białoń 7, Sieradzki 7, Buchała 5, Piórek | 04.10. | 16.00 |
Nadwiślan | MKS | 2:19 (Białoń 10, Sieradzki 5, Siwek 2, Buchała, Loska) | 11.10. | 15.00 |
MKS | Unia Bieruń | 6:3 (Białoń 3, Siwek, Loska, Buchała) | 18.10. | 15.00 |
Wiosna 2013 | Gr. A2: | |||
Fortuna Wyry | MKS | 3:5 (Siwek 2, Białoń 2, Skupnik) | 20.04.13r. | 11.00 |
MKS | MOSM Tychy | 6:4 (Białoń 4, Skupnik, Barnaś) | 25.04. | 16.00 |
Chrzciciel | MKS | 3:0 walkower | 02.05. | 17.30 |
Sokół Wola | MKS | 4:5 (Sieradzki 3, Skupnik, Białoń) | 08.05. | 17.30 |
MKS | Leśnik | 8:2 (Siwek 2, Sieradzki 2, Barnaś, Figiel, Buchała, Niemczok) | 16.05. | 16.00 |
MKS | Fortuna | 9:3 (Białoń 4, Barnaś 2, Szweda, Skupnik, Buchała) | 23.05. | 16.00 |
MOSM | MKS | 6:5 (Siwek 2, Białoń, Buchała, samobójcza) | 03.06. | 16.30 |
MKS | Chrzciciel | 4:19 (Białoń 2, Siwek, Skupnik) | 06.06. | 16.00 |
MKS | Sokół | 9:3 (Białoń 5, Sieradzki 3, Buchała) | 17.06. | 16.00 |
Leśnik | MKS | 3:6 (Skupnik 3, Białoń, Buchała, Sieradzki) | 19.06. | 18.00 |
Półfinał: | ||||
LKS Wisła Wielka | MKS | 8:0 | 24.06. | 18.00 |
Mecz o III miejsce: | ||||
Iskra Pszczyna | MKS | 3:0 w.o. | 27.06. | 17.30 |
Tabela trampkarze młodsi - jesień 2012, Grupa 2:
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1 | Chrzciciel Tychy | 7 | 21 | 102-10 |
2 | MOSM Tychy | 7 | 15 | 58-17 |
3 | MKS Lędziny | 7 | 15 | 71-34 |
4 | Unia B.St. | 7 | 15 | 37-27 |
5 | Ogrodnik Cielmice | 7 | 7 | 29-42 |
6 | JUWe Jaroszowice | 7 | 6 | 25-68 |
7 | GOSiR Chełm Śl. | 7 | 4 | 16-51 |
8 | Nadwiślan Góra | 7 | 0 | 16-105 |
Aktualizacja: | 14.11.2012 |
Tabela trampkarze młodsi - wiosna 2013, Grupa A2:
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1 | Chrzciciel Tychy | 10 | 27 | 86-13 |
2 | MKS Lędziny | 10 | 21 | 57-49 |
3 | Sokół Wola | 10 | 21 | 30-30 |
4 | MOSM Tychy | 10 | 12 | 23-44 |
5 | Fortuna Wyry | 10 | 7 | 20-48 |
6 | Leśnik Kobiór | 10 | 1 | 16-48 |
Aktualizacja: | 24.06.2013r. |