mks pniowek

Drugie podejście do meczu pucharowego:

Jutro o godzinie 16.00 na stadionie w Lędzinach powinien rozpocząć się mecz pucharowy MKS-u Lędziny i III-ligowego Pniówka Pawłowice. Choć prognozy mówią o deszczu, miejmy nadzieję jednak, że tym razem aura nie przeszkodzi w rozegraniu ciekawie zapowiadającego się pojedynku pucharowego.

Stawką meczu jest awans do ćwierćfinału PP na szczeblu podokręgu Tychy, gdzie zwycięzca zagra z Unią Bieruń bądź Sokołem Orzesze. W razie remisu po 90 minutach, sędzia meczu (pan Skowroński) zarządzi od razu serię rzutów karnych.

  • Arek

    Witam ! Chciabłbym napisać kilka słów . Przyglądałem się grze chłopaków z lędzin i co można powiedzieć po tych kilku kolejkach. Wydaje mi sie że drużyna chce grać piękną piłke co w naszej drużynie równa się nieskutecznością co obrazują nam rozegrane mecze. Mecz z Piaskiem pokazuje żę grając prostą piłkę taką realistyczno-okręgową można osiągać upragniony wynik jakim jest wygrana. Z kolei chcąc pokać kawałek dobrej piłki pozostają nam tylko … kawałki punktów których w ostatecznych rozrachunku może zabraknąć do awansu o którym wszyscy myślimy.Drużyna wzmocniona Szeremetą i Chmielowcem oraz powrót MIkolasza powinna brylować w tej lidze. Niestety początek pokazuje nam że jest inaczej. Ostatnie chyba 6 czy 7 kolejek poprzedniego sezonu pokazał nam że można wiele osiągnąć z tą drużyną. Czyli wniosek taki że transfery są nietrafione ? Ciężko powiedzieć bo wydaje mi się że pan polarz zrob ił kawał dobrej roboty i myśle że ten sezon dopiero się zaczyna i ta praca wykonana w ciągu ostatnich lat zostanie w końcu doceniona przez nasze boiska i chłopcy będą liderami tego okręgowego chłamu ! A co do pucharu to ciężko to widze b o pewnie pawłowice przyjadą pierwszym składem.Patrząc na ich wyniki z ostatnich meczy to można się spodziweać próby odbicia od dna … z Pozdrowieniami dla Całej drużyny !

  • Ja mam nadzieję, że – drużyna mimo pewnych problemów kadrowych – po wygranej z Piaskiem uwierzy w siebie i w lidze będziemy grać skutecznie, i w efekcie będziemy piąć się w tabeli, tak co by jesienią być w czołowej piątce. Czas powinien działać na korzyść tej ekipy. A transfery? Jacek daje znacznie większe pole manewru w defensywie, Maciek Szeremeta myślę że udanie się w zespół wpasował, i oby podobnie było z Pawłem wkrótce.