MKS

Juniorzy zwyciężyli niepokonaną do tej pory Wolę!

Trwa bardzo dobry weekend MKS-u. Po wygranej pierwszej drużyny, dziś zespół Mariusza Gajewskiego w meczu na szczycie TLJ pokonał Sokoła Wola 2:0 (0:0). Lędzinianie jako pierwsza ekipa w tych rozgrywkach urwała jakiekolwiek punkty zespołowi z Woli. Gratulujemy!

Gole w końcówce spotkania zdobyli Bartek Kozłowski oraz nowy nabytek drużyny juniorów, tj. Krystian Świergot. Obrońca MKS-u pierwszego gola zdobył uderzeniem z rzutu wolnego wykonywanym z lewej strony boiska, w bliskim sąsiedztwie linii bocznej boiska. Bartek Kozłowski brał tez udział w akcji poprzedzającej drugiego gola, bowiem to po jego dośrodkowaniu i zgraniu piłki głową w polu karnym Świergot umieścił piłkę w pustej już w zasadzie bramce.

MKS: Sitarz, Mróz, Maniura, Kozłowski, Fąfara, M.Nagi, G.Cuber, Szprengiel, Świergot, N.Nagi, Janik oraz Kaczmarek, Białorucki, Simonicz, Lis.

Za tydzień w sobotę juniorzy w Wiśle Wielkiej zakończą rundę jesienną meczem z miejscowym LKS.-em. Czy piłkarze Wisły zdołają zebrać skład na ten mecz, czas pokaże. Ich dwa ostatnie mecze pokazały, że mogą mieć z tym pewne kłopoty.

W pozostałych „meczach”:

Piast – Pniówek 3:0 walkower goście nie dojechali (drugi raz w sezonie), wedlug strony Studzionki było natomiast 2:1; Nadwiślan – Wisła Wielka 3:0 walkower goście nie dojechali (pierwszy raz w sezonie), Iskra – Studzionka 4:1

Pozostaje się głęboko zastanowić, czy taka liga w kadłubowym składzie w ogóle ma sens tym bardziej, że niektóre z ekip mają poważny problem, by uzbierać zespoły na wyjazd (Wisła Wielka już w czwartek w meczu z zaległym na Woli grała w dziewięcioosobowym składzie).

 • Marcel

  Nic ino zrobić rezerwy, to jes bez synsu żeby jeździć po takich dziurach i dowiadywać się że nima z kim grać. 

 • Gość

  zgodze sie z Marcel zrobic rezerwy i tyle.. a jak skonczy sie wiek juniora to gdzie kazdy bedzie grac jesli nie zalapia sie do pierwszej druzyny 🙂

 • Marino

  Hahah co to Kozłowski sam pisał?

 • gość

  @Underek:disqus Popraw zdanie: Za tydzień w sobotę juniorzy w Wiśle Wielkiej zakończą rundę wiosenną, na jesienną 😉

 • MKSledziny

  dzięki, ostatnio coś za szybko chcę napisać i błędy mi się wkradają:/

 • LO

  prezesi stwierdza ze za drogie utrzymanie druzyny rezerw najlepszym pomyslem byloby zapisanie was do slaskiej ligi juniorow tam  jest prawdziwy poziom ,tam mozna sie sprawdzic powodzenia i walczcie o swoje o SLJ

 • kolorowy1990

  Marino zastanów się jak on mógł to pisać ? : p

 • Marino

   Pierwsza bramka samobójcza, a przy drugim golu jego udział był minimalny.

 • kolorowy1990

  No tak piłka odbiła się jeszcze prawdopodobnie od obrońcy ale to i tak jest bramka na korzyść wykonywającego rzut wolny.Z resztą nie jeden jest taki przypadek na meczach … on sam był zdziwiony, że to jemu ją zapisali : p No a przy drugim golu może i jego udział był minimalny ale to on dał dobrą piłkę w pole karne więc to m.in. dzięki niemu padł gol ; )

 • underek

  strzelcy w taki sposób jak podano zostali zapisania w protokole. Ale i tak strzelcy są nie tak istotni i nie ma się co o to kłócić, ważne że są trzy punkty i że zespół zanotował dobry mecz:)

 • grzybu

  zrobmy na strone ankiete czy powinna powstac b klasa niech prezes zobaczy ilu jest chetnych niz kopac sie po czole w juniorce z 2,3 zespolami

 • underek

  Dzięki za pomysł na ankietę, wkrótce zrobię:)