sokol

Podciąć skrzydła Sokołowi:

W sobotę o godzinie 17.00 w Woli na boisku przy ulicy Międzyrzeckiej MKS Lędziny w meczu 2 kolejki klasy okręgowej zagra z miejscowym Sokołem.

Po porażce w meczu z Iskrą trudno przypuszczać, by interesował nas inny rezultat niż zwycięstwo. Doskonale sobie zdajemy sprawę jak trudno się gra w Woli. Nawet ubiegłoroczne zwycięstwo 2:0 przyszło ekipie Marcian Polarza ze sporym trudem. Wiosną było jeszcze efektowniej bowiem 4:0, lecz bramki padały dopiero w końcówce. Wolanie w pierwszym meczu sezonu pewnie pokonali Znicza Jankowice 3:0, a w meczu pucharowym wygrali z Josieńcem Radostowice 1:0. Lędzinianie spróbują zatrzymać dobrą passę Sokoła, tym bardziej że dyspozycji trenera będą już Roszak, czy Firlej. Nikt nie pauzuje za kartki – czerwona kartka Karlika w meczu z Iskrą była bowiem efektem dwóch żółtych.

Jak podaje strona www.sokolwola.eu, od sezonu 2005/2006 (kiedy MKS zaczął grać w klasie okręgowej po spadku z IV ligi) obie drużyny grały ze sobą 10 razy. MKS zwyciężał czterokrotnie, Sokół trzy raz i tyleż samo razy padł remis, bilans bramkowy 18 – 13 dla MKS-u. Nie dajmy więc rywalom okazji do poprawy statystyk.

Zapraszamy serdecznie na mecz:)

 • qq

  Co jest z zolwikiem?

 • A.Gąsior

  Jestem najlepszy w całej ekipie 🙂 ide pochwalic sie rodzicom;* buziaki słit boje ;* mrrrr;* lofffciam was;*

 • ZOLWIK MA WCZASY PRZEZ CALA RUNDA MAMY GASIOROW DWOCH TO AWANS JEST NASZ

 • noaco

  że tak zarzuce… „poje… cie?” 😀

 • Matthew

  Śmiejecie się z Nich a potraficie tylko się napinac na ”komentarzach”. Przyjdźcie sami na trening i pokażcie co potraficie łamagi zaj….e!!

 • Domin

  Panowie zbliżamy sie do meczu z Pniówkiem. Proponuje na ten mecz wznowic ruch kibicowski w Lędzinach . Przyjeżdza 3 liga w końcu ! Underek do Ciebie należy zorganizowanie plakatów mówiących o tym meczu ! Pokażmy całym Lędzinom że w lędzinach nie tylko ukochana GieKSa !

 • na razie to muszę mocno kombinować żeby się zerwać z roboty i na tym meczu w ogóle być. jakby ktoś zrobił plakat mogę spróbować go chociaż druknąć w robocie:) tylko kto to by rozwiesił to nie wiem.

 • kibic

  dobry pomysl domin. sprezmy sie i pokazmy ze potrafimy. jesli moge w jakis sposob pomoc, to niech underek napisze, zalozy jakis temat. moze uda sie cos z tego zrobic.

 • co by wyście bez tego underka zrobili:P