MKS

Sparing juniorów:

Jutro o godzinie 17.30 juniorzy rozegrają w Bieruniu Starym sparing z miejscową Unią. Zbiórka o godzinie 16.40 na stadionie MKS-u.

• trener juniorów

Juniorzy MKS-u przegrali wczoraj w sparingu z Unią Bieruń 3-2
    Rozpoczeliśmy w składzie:
    Gąsior-Smolorz,Cięciara,Maniura,Michalski-Kaczmarek,Ingram,Papacz,Frukacz-Cuber G.,Majer
    Do przerwy prowadziliśmy 0-1 po bramce Łukasza Cięciary(po rzucie rożnym wykonywanym przez Ingrama)
    W przerwie boisko opuścili Smolorz,Michalski,Cuber G.,Frukacz a ich miejsce zajęli Ziółkowski,Janik,Cuber W.,Szprengiel.
    w 60 min. do bramki wszedł Pieczka i miał pecha bo w pierwszej akcji musiał po sytuacji sam na sam wyciągać piłkę z siatki.Kolejnego gola juniorzy Unii zdobyli po strzale z rzutu wolnego z ok.30 m. i tu bramkarz MKS-u się nie popisał(może wina tkwiła po stronie zbyt słabego oświetlenia na bocznym boisku?),kolejnego gola Unia zdobyła rozklepujac nasz środek i sytuacji sam na sam z bramkarzem.Po tej bramce nastapił zryw naszych juniorów i oblężenie bramki Unii co zaowocował tylko jednym golem,którego zdobył Ziółkowski po indywidualnej akcji.