MKS

Zmiany w kadrze MKS-u:

Na portalu www.sport.tygodnikecho.pl pojawił się artykuł dotyczący zmian w lędzińskiej drużynie. Aby być fair wobec redaktora Dusika nie zamierzam go w pełni kopiować, podsumujmy jednak co z niego wynika. Trenerem drużyny z pełną dozą zaufania pozostaje Marcin Polarz.

Prezes Edward Urbańczyk podziękował za grę w klubie Pawłowi Chmielowcowi, tak więc pomocnik który trafił do Lędzin z Iskry Pszczyna, spędził w naszym klubie zaledwie jedną rundę rozgrywając 11 spotkań i zdobywając 1 gola. Potwierdzają się informacje o zainteresowaniu Maćkiem Szeremetą ze strony klubów IV ligi (Bojszowy, Nadwiślan), podobnie sprawa ma się z Tomkiem Matyskiem (Wesoła, Bojszowy, a także lokalny rywal Unia Kosztowy). W sytuacji tego ostatniego wiele zależy od tego czy i gdzie będzie miał możliwość podjęcia pracy. Pojawiły się także informacje o zainteresowaniu Polonii Łaziska Mateuszem Roszakiem,  a także o tym że jeszcze inni zawodnicy mogą pożegnać się z klubem. Wiele wyjaśni się już w styczniu.

Klub zamierza postawić na młodzież i w dalszym ciągu wprowadzać juniorów do składu. Mam jednak nadzieję, że wszystkie te zmiany zostaną wprowadzone z rozwagą.

źródła: własne, www.sport.tygodnikecho.pl

 • luki

  hmmmm to sie słyszy od kilku lat że stawiają na młodzież … o Awansie nie będzie mowy do póki nie zatrudni sie takich zawodników pokroju Frąckowiaka ! Bo skład i zawodnicy są nie źli ale potrzebujemy „katów” i doświadczenia popartego dobrą grą

 • xxx

  a kto przyjdzie do MKS-u, czy klub jest zainteresowany piłkarzami z innych klubów???

 • pucek

  Sz bobla i sa rozmowy z napasnikiem

 • CEZAR

  Witam jakie są plany (ambicje) klubu na następne sezony??? czy jest jeszcze szansa na powrót do „wielkiej formy” MKS-u???

 • kibic

  Też słyszałem o zainteresowaniu Bobli, myślę że zarząd nie zawiedzie w tej sprawie..

 • luko

  Moze szampon zawita w ledzinach:)

 • ubu

  Bobla , facet zupełnie bez ikry / jaj/ , gdyby taką miał to grałby przynajmniej w Tychach, a on się pałęta po okręgówkach.