mks-slask069

Debiutant wybrany nalepszym zawodnikiem jesieni:

Wczoraj zakończyło się głosowanie na najlepszego piłkarza MKS-u w rundzie jesiennej. Sympatycy lędzińskiej drużyny uznali, że na to wyróżnienie zasłużył Kamil Ingram – debiutujący tej jesieni w zespole Sebastiana Idczaka junior, który w 12 meczach zdobył dwa gole.

Kamil stoczył walkę o wygraną z Piotrem Kapelą i Grzegorzem Bednarkiem, których wyprzedził ostatecznie odpowiednio o 4 i 6 głosów. Pierwszą piątkę w plebiscycie uzupełnili Mateusz Śliwa i Grzegorz Kostrzewa.

Wszystkim dziękujemy za głosy i liczny udział w ankiecie, a zawodnikom życzymy kolejnych dobrych występów juz wiosną.

 • zawryjryj

  Podobno obskoczył wszystkie komputery w szkole 😉 Dla mnie najlepszym zawodnikiem tej rundy był Śliwka, znany jako „Mateoo” 🙂

 • Dsawer

  najlepszy był Piotr Kapela

 • Fan

   podobno wyssales ta informacje z palca;) obok Śliwy i Kapeli był najlepszym zawodnikiem, ciężko stwierdzić, który był z nich najlepszy, jednak najwięcej ludzi własnie uważało, że młody Ingram był to jemu należy się to wyróżnienie. Gratulacje dla Ingrama i uciekaj z MKS-u wyżej bo napewno dasz sobie radę.

 • FanMKS

  Ingram lizał dupe innym i wysyłał to na gg by na niego głosowali, nie ma co się dziwić, w drużynie jest dużo lepszych zawodników niż ona, taka prawda.

 • kibic

  Do ,,FanMKS” – jak jestes taki madry to przyjdz na trening i pokaz co potrafisz a nie siedzisz przed kompem i sie wymadrzasz! pewnie ani razu na meczu nie byles!! ja bylem na kilku meczach i widzialem jak Kamil sobie radzi i gratulacje dla niego ze wogole odwazyl sie grac w seniorach!! a ty skoncz opowiadac takie glupoty jak nic nie wiesz!!

 • Anonim

  Komentarz fana MKS-u usunąłem, można się z wynikiem głosowania nie zgadzać ale nie w takich słowach… przecież to nie jest glosowanie na najlepszego piłkarza w ogóle, tylko próba docenienia tych którzy jesienią na to zasłużyli, każdy mógł głosować a wyniki przecież można uszanować i ewentualnie dopisac tak jak Dsawer, kto jego zdaniem był najlepszy.

 • Bramkarz

  @ef46e0e6468761a41b1810a88ca4be58:disqus czyli Łukasz G udowadnia, że ma problemy psychiczne 😀 Znasz to z autopsji, nie? nie martw się wszyscy pamiętają twój pojedynek ze Ślizem na głosy, które sami oddawaliście na szkolnych komputerach. 😉

 • Bronkov89

  hahahah

 • czyngis

  Tak pamiętam, nawet kumpli na to namawialiśmy haha 🙂 I teraz z tego się śmieję 😛 Pozdro badylu 🙂

 • Anonim

  Wtedy byli bardzo zdeterminowani, bo o ile pamiętam było ponad 300 głosów w ankiecie:P

 • PifPaf

  ja tylko małe sprostowanie do czyngisa a chodzi mi o fragment „nawet kumpli na to namawialiśmy”…przeciez ty chlopie kumpli nie masz wiec fragment wyssany z palca 🙂

 • pifpef

  haha Ty się grubasie nie odzywaj 🙂 Zrób sobie jakieś brzuszki bo za nie długo z Twojego brzucha trampolinę zrobimy 🙂